Hlavní strana » Hubnutí, Pro ženy, Prášky

Lipoxal EXTREME (120 + 80 tablet zdarma)

14 Duben 2010 Zobrazeno 10,571 x Bez kometáře

Lipoxal ExtremeLipoxal Extreme je nový přípravek přírodního typu, který umožňuje snadné a rychlé odbourávání podkožního tuku. Na vývoji tohoto přípravku se pracovalo několik let. Výsledkem práce je speciální složení Extreme komplex, které obsahuje účinné látky Rapid Release Technology.

Rapid Release Technology jsou látky, které umožňují odbourávání tuků ve spodních vrstvách kůže. Nejsilnější účinek se projevuje v rizikových partiích jako jsou stehna, boky, bříško nebo paže. Spolehlivé účinky tohoto komplexu měly možnost vyzkoušet desítky tisíc žen. Komplex také obsahuje látku, která aktivuje hormon senzitivní lipázy a tím se napomáhá k lepšímu spalování tuků.


Koupit výhodné baleníLipoxal Extreme II 120+80 tablet zdarma

Účinky přípravku

  • snadno a rychle odbourává podkožní tuk
  • přípravek LIPOXAL Extreme omezuje chuť na sladké
  • snižuje chuť k jídlu a přináší pocit nasycení
  • bloku vznik nových tukových buněk
  • podporuje proces trávení

Hubnutí – snadno a rychle

Každá žena chce být krásná a mít ideální postavu. K dosažení tohoto cíle můžete využít hned několika metod. Mezi jednu z hlavních patří nejrůznější doplňky stravy, které napomáhají ke spalování tuků a zabránění přibývání na váze. Správné hubnutí je základem Vašeho zdraví a nového životního stylu. Není důležité zhubnout krátkodobě, ale mnohem důležitější je hubnout pomalu s dlouhodobým účinkem.